راهنمای خرید

ورود به سایت http://www.Airbook.com روی گزینه‌ی ثبت ‌نام کلیک کرده، مراحل ثبت ‌نام را طی کنید، و یا اینکه طی فرآیند جستجوی پرواز و خرید بلیط هواپیما، عملیات ثبت ‌نام‌تان را کامل کنید.

اطلاعاتی که در این بخش مورد نیاز است؛ نشانی ایمیل و در نهایت هم باید برای محافظت از حساب کاربری‌تان، رمز عبور مناسبی انتخاب و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

باکس جستجوی بلیط را می‌توانید در صفحه‌ی اول سایت ببینید. برای جستجوی پرواز مورد نظرتان ابتدا باید شهر مبدا، شهر مقصد و پس از آن، تاریخ مورد نظر را وارد و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید .

سپس پرواز مورد نظر را انتخاب نمایید.

پس از آن، صفحه‌ی مشخصات برایتان باز می‌شود که در آن باید اطلاعاتی نظیر جنسیت، نام و نام خوانوادگی به انگلیسی وفارسی، کد ملی و تاریخ تولد را وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه ثبت اطلاعات کلیک نمایید. در قسمت بالای همین بخش، شما امکان اضافه کردن مسافر جدید بزرگسال، کودک و نوزاد را نیز دارید؛ البته هنگام خرید، باید به نکاتی توجه داشته باشید تعداد بزرگسالان و کودکان نباید بیشتر از ۹ نفر باشد، تعداد صندلی‌های موجود در هواپیما نیز دقت کنید تا (خرید ناموفق) برایتان پیش نیاید و همچنین توجه داشته باشید که تعداد نوزادان نمی‌تواند از تعداد بزرگسالان بیش‌تر باشد.

به یاد داشته باشید پس از تایید به هیچ عنوان نمی توانید نام و نام خانوادگی را تغییر داد. پس از کنترل کردن اطلاعات وارد شده، آن‌ها را تایید کرده و وارد درگاه پرداخت اینترنتی بانک می‌شوید.

اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نمایید، پس از کامل کردن فرآیند پرداخت، بلیط‌تان صادر شده و می‌توانید آن‌را چاپ کنید.


استرداد بلیط

جهت استرداد ابتدا در قسمت پنل کاربری خود، بلیط مورد نظر را انتخاب نموده سپس بر روی گزینه استرداد کلیک کرده بلیط مربوطه را انتخاب نمائید. پیش از استرداد در صورت نیاز می توانید با استفاده از گزینه نمایش از مبلغ ان مطلع شوید و با استفاده از دکمه استرداد بلیط خود را کنسل نمایید.